Past als een handschoen!
De Non-Pull Harness is een instant oplossing voor honden die trekken bij het wandelen.
De elastische singels en gaas voor de borst van de hond laat bewegingsvrijheid toe en de gevoerde Sherpa 'mouwen' zorgen voor extra comfort, terwijl de eigenaar de volledige controle over de hond houdt.
De Non-Pull Harness is gemakkelijk te gebruiken en eenvoudig aan te doen.
Het Non-Pull Harness ontwerp maakt gebruik van de 'squeeze en lift' theorie dat aantrekt op de hond wanneer die trekt aan de lijn.
Dit zal uiteindelijk de hond weerhouden te trekken en deze zal terugkeren naar het normale gecontroleerde lopen.
Plaats gewoon de gordel over het hoofd van uw hond, begeleiden de benen door de lussen, maak de schouderbanden passend, zet het glijdende veiligheidsslot vast, klik de lijn er aan en ga op pad.
De Non-Pull Harness is verkrijgbaar in drie verschillende maten - Small, Medium & Large - om te voorzien in vrijwel elke grootte en het ras van de hond.
* Gepatenteerd systeem "geeft" mee met de natuurlijke bewegingen van de hond.
* Stopt de hardste trekkers direct
* Ergonomisch en comfortabel ontwerp
* Gegarandeerd voor het leven!
MATEN:
Small: 9-12"/ 22-30cm. nek (Jack Russell, Cairn Terrier, Toy Poedel ....)
Medium: 12-17"/ 30-43cm. nek (Cocker Spaniel, Golden Retriever, Border Collie ....)
Large: 16-24"/ 43-60cm. nek (Rottweiler, Newfoundlander, Duitse Dog ...)
Cavalor Star Shine 750ml. Anti-Klit en Glans product.
€ 16,95 € 12,75 inclusief BTW
Nieuwsbrief aanvragen.
Als u zich aanmeldt voor de PetsSupermart nieuwsbrief, informeren wij u regelmatig over de ontwikkelingen en speciale aanbiedingen van PetsSupermart producten